O nas

         

MOTO - AGRO FILIPCZAK

 

          Od 1990 roku działamy na rynku i daliśmy się poznać jako sprawdzona i solidna firma. Jesteśmy młodym, energicznym, ciągle rozwijającym się zespołem. Postanowiliśmy pójść w swojej pracy o krok dalej i postawić na ekologię. Skupiliśmy się na nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązaniach, które są całkowicie nieszkodliwe nie tylko dla pracownika ale również dla środowiska. Do pracy wykorzystujemy oryginalne maszyny Soda Blast Systems. Dysponujemy mobilnym urządzeniem, dlatego nasze usługi możemy wykonywać u klienta.

          Oferujemy profesjonalne czyszczenie wszelkiego rodzaju powierzchni takich jak elewacje budynków (ceglanych, drewnianych, otynkowanych z wieloletnich zabrudzeń, farb, zbitych tynków, impregnatów, osmoleń po pożarze) ale również karoserie pojazdów, łodzie, konstrukcje stalowe oraz wiele innych. Używamy metody strumieniowo-ściernej do której zalicza się sodowanie, piaskowanie, szkiełkowanie.

          Zlecenia realizujemy dokładnie, czas oczekiwania na usługę skracamy do minimum. Posiadamy uprawnienia do pracy na wysokościach. Cechuje nas pasja z jaką wydobywamy nowe życie ze starych przedmiotów i rzeczy.

          Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.